دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر
مراسم توديع و معارفه مدير فرهنگي دانشگاه برگزار شد
مراسم توديع و معارفه مدير فرهنگي دانشگاه برگزار شد
مراسم توديع و معارفه مدير فرهنگي دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي، مراسم توديع و معارفه مدير فرهنگي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با حضور رييس دانشگاه، معاون فرهنگي اجتماعي و كارمندان حوزه معاونت فرهنگي برگزار شد.

دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با عرض خيرمقدم و قدرداني از زحمات و تلاش هاي دكتر جهانيان در مدت تصدي مديريت فرهنگي گفت: ايشان فردي فعال، پيگير و توانمند در پيشبرد امور فرهنگي بود و توانايي خاص و استعدادهاي ويژه شان نقش مؤثري در برقراري ارتباط و تعامل با دانشجو داشته است. فردي با روابط اجتماعي خوب كه در امر هدايت و حمايت از فعاليت هاي فرهنگي دانشجويي مديريتي خوبي داشتند.

دكتر واثقي اميري همچنين با تشكر از قبول مسئوليت دكتر سيد مهدي حسيني عضو هيات علمي دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه گفت: ايشان نيز انساني رئوف، بي حاشيه با پتانسيل علمي بالا هستند كه اميدواريم در اين مسئوليت موفق باشند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين حسيني مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با قدرداني ويژه از دكتر جهانيان گفت: سعه صدر، اخلاق، منش و رفتار نيكو، متانت، هوش اجتماعي بالا و ادب از ويژگي هاي ايشان است. به حمدا... و به بركت نيت خيرخواهانه زنده ياد نوشيرواني مجموعه دانشگاه بسيار صميمي و همدل فعاليت مي كنند و مسايل فرهنگي دانشگاه كارنامه خوبي دارد. همه مجموعه دانشگاه سوار بر يك كشتي هستند همه بايد مراقبت كنيم تا اين كشتي سلامت به سرمنزل مقصود برسد بنابراين بايد كار را براي خدا انجام دهيم. همديگر را تواصي به حق كنيم و در هر جايگاه، مكان و مسئوليتي كه هستيم با اخلاص از خداوند متعال كمك و ياري بخواهيم.

در ادامه دكتر محمدي دانيالي از زحمات دكتر جهانيان تشكر نمود و از قبول مسئوليت دكتر حسيني قدرداني كرد و گفت: مسايل فرهنگي چند وجهي است، حركت در راستاي سياست هاي شوراهاي بالا دستي از جمله رويكردهاي معاونت فرهنگي است و قطعا رويكرد عادلانه و منصفانه منجر به برقراري ارتباط درست و تأثيرگذاري شايسته مي گردد.

سپس دكتر جهانيان نيز از حسن اعتماد رياست دانشگاه، از دكتر رنجبر معاون سابق و دكتر محمدي دانيالي و دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري دانشگاه و همه همكاران حوزه معاونت فرهنگي و دانشجويان فعال فرهنگي تشكر و قدرداني نمود.

در ادامه دكتر حسيني نيز ضمن قدرداني از حسن اعتماد رياست دانشگاه و معاونت فرهنگي گفت: اميدوارم با همكاري همه همكاران بتوانم در پيشبرد اهداف فرهنگي دانشگاه تأثيرگذار باشم.

اين مراسم با قدرداني از دكتر جهانيان و اعطاي حكم به دكتر حسيني به پايان رسيد.

 
 
تاریخ:
14:40 - 1399/07/05
تعداد بازدید:
560
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal