دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ آذر
تجليل فرمانده سپاه كربلا مازندران و رييس دانشگاه مازندران از رياست دانشگاه
تجليل فرمانده سپاه كربلا مازندران و رييس دانشگاه مازندران از رياست دانشگاه
تجليل فرمانده سپاه كربلا مازندران و رييس دانشگاه مازندران از رياست دانشگاه

به گزارش روابط عمومي، سرهنگ پاسدار سياوش مسلمي فرمانده سپاه كربلا مازندران و دكتر كوروش نوذري رييس دانشگاه مازندران از دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل به عنوان جهادگر برتر دانشگاه هاي استان مازندران تجليل كردند كه متن آن به شرح ذيل است:

حيات طيبه، حياتي خدامحور و فضيلت مند است كه در آن مكارم اخلاق نبوي تتميم يافته و روابط انساني و تعامل اجتماعي مبتني بر ارزش هاي الهي تنظيم مي گردد. در اين نوع حيات اجتماعي، معرفت الله، عبادت خدا، رضايت حق، نشاط زيستن و نشاط ساختن، غايت خلقت تلقي مي شود. در چنين نوعي از حيات، برخي از انسان ها در مسابقه خدايي شدن، گوي سبقت را از برخي ديگر مي ربايند و نام خويش را در دفتر پايبندي به فاستبقوا الخيرات ثبت مي نمايند. اينان، همان جهادگران متوكل، متقي و برخوردار از اخلاص، ايثارگري و مهرباني اجتماعي هستند كه جهان زندگاني با درخشش آن ها نوراني، آباد و آرام مي گيرد. نمونه هاي نمايا، مجسم و مشعشع اين جهادگران خداباور و مردم دوست، ستاره هاي تابان آسمان مجاهدت اجتماعي در عرصه خدمت، سلامت و كمك مؤمنانه در روزگار كرونايي مي باشند كه به شايستگي لايق عنوان خليفه الهي در زمين اند.

و اينك كه جنابعالي در مدار مجاهدت في سبيل ا... و اخلاص و ايثار اجتماعي خوش درخشيده ايد، مايه مباهات و عزت است كه با اخلاصي تام، اين لوح سپاس را به محضرتان تقديم بداريم و از درگاه حضرت خداوند سبحان، بهترين ها را براي حضرتعالي و خانواده ي معززتان طلب نماييم.

تاریخ:
08:53 - 1399/07/13
تعداد بازدید:
270
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal