دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
نشست اعضاي شوراي فرهنگي دانشگاه با فعالين دانشجويي
نشست اعضاي شوراي فرهنگي دانشگاه با فعالين دانشجويي
نشست اعضاي شوراي فرهنگي دانشگاه با فعالين دانشجويي

به گزارش روابط عمومي، نشست اعضاي شوراي فرهنگي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با فعالين دانشجويي، با حضور تعدادي از نمايندگان كانون ها، انجمن ها و تشكل ها ي دانشجويي به صورت حضوري و وبيناري برگزار شد.

دكتر جواد واثقي اميري با عرض خيرمقدم و قدرداني از حضور شركت كنندگان گفت: متاسفانه به دليل ويروس منحوس كرونا، فضاي دانشگاه از حضور دانشجويان كم بهره شده است و همچنين بسياري از هموطنان، عزيزان خود را از دست دادند كه اميدواريم هر چه زودتر شاهد از بين رفتن اين ويروس در كل جهان و كشور عزيزمان باشيم.

دكتر واثقي اميري اظهار داشت: با وجود اين ويروس، سبك زندگي مردم تغيير كرد، اولويت ها و همچنين نحوه فعاليت ها و ارائه خدمات تغيير كرد. فعاليت هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي اجتماعي دانشگاه نيز تحت تاثير آن قرار گرفت.

رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل ضمن بيان اين كه كاهش دغدغه هاي دانشجويان، ارائه خدمات سريع غير حضوري، توسعه زيرساخت ها  از جمله فعاليت هاي دانشگاه است اظهار داشت: دانشگاه همواره در راستاي ارتقاي سطح كيفي آموزش تلاش مي كند و سعي دارد تا فعاليت ها در همه زمينه ها به صورت متوازن انجام گيرد.

وي افزود: هدف از برگزاري اين جلسه تبادل نظر، دريافت نظرات و پيشنهادات سازنده شما عزيزان در راستاي فعاليت هاي فرهنگي است و دانشگاه با توجه به شرايط و امكانات موجود و در چارچوب قوانين نهايت همكاري را براي انجام فعاليت هاي فرهنگي با انجمن ها، كانون ها و تشكل ها دارد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمين رمضاني معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه با عرض خيرمقدم گفت: فلسفه وجود دانشگاه به دانشجوست. عدم حضور دانشجو، نشاط را از دانشگاه مي گيرد و در فضاي كرونايي همه مجموعه هاي كشور و بخصوص دانشگاه ها تحت شعاع قرار گرفت. دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در زمينه آموزشي بسيار موفق عمل كرد و به فعاليت هاي فرهنگي بايد بيشتر بپردازيم.

 در ادامه نمايندگان كانون ها، انجمن ها و تشكل ها به ارائه نظراتي از قبيل تسهيل در اخذ مجوزها براي برگزاري برنامه ها، فعاليت ها، برنامه ريزي براي برگزاري جشن فارغ التحصيلي، پشتيباني و فراهم نمودن بستر براي برگزاري كارگاه ها و برگزاري جلسات هم انديشي و ارتباط بين فعالين دانشجويي، حمايت بيشتر از كانون ها و انجمن ها و معرفي آن ها به دانشجويان جديدالورود و ... پرداختند.

در ادامه رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل ضمن بيان اين كه امروزه نياز به فعاليت هاي فرهنگي بيشتر است و با توجه به فضاي موجود زمينه فعاليت وسيع تر است، برايجاد بستري براي ثبت درخواست فعاليت ها وانجام فعاليت هاي فرهنگي تاكيد كرد و افزود: ارتباطات خود را با دانشگاه حفظ كنيد، اظهار نظر كنيد و پيشنهاد ارائه نماييد. انشاالله با همكاري فعالين دانشجويي جشن فارغ التحصيلي در دستور كار قرار مي گيرد.

در ادامه اعضاي حاضر در جلسه به ارائه نظراتشان پرداختند.

 
تاریخ:
14:44 - 1399/12/11
تعداد بازدید:
177
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal