دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين
برگزاري مراسم تقدير از استاد بازنشسته دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر
برگزاري مراسم تقدير از استاد بازنشسته دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر
برگزاري مراسم تقدير از استاد بازنشسته دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر

به گزارش روابط عمومي، مراسم تقدير از استاد بازنشسته دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر؛ دكتر مجتبي منصوري با حضور رياست دانشكده و اعضاي هيات علمي برگزار گرديد.

در اين مراسم دكتر محمد ميرزايي رييس دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر از زحمات و فعاليت هاي ارزشمند دكتر منصوري در طول خدمت در عرصه هاي مختلف علمي، پژوهشي و آموزشي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل از جمله مديريت مركز انفورماتيك دانشگاه، مديريت گروه مهندسي كامپيوتر و همچنين همكاري هاي همه جانبه ايشان تشكر و قدرداني كرد و سلامتي و توفيق روزافزون الهي را برايشان در زندگي آرزو نمود.

در ادامه همكاران به بيان گوشه اي از خاطراتشان پرداختند و از دكتر منصوري قول مساعد گرفتند تا همكاري را با گروه مهندسي كامپيوتر دانشگاه ادامه دهند.

سپس دانشجو دانيال عليزاده عضو انجمن مهندسي كامپيوتر دانشگاه نيز به نمايندگي از دانشجويان، از زحماتي كه دكتر منصوري در طول اين سال هاي خدمت براي دانشجويان كشيدند قدرداني كردند.

در پايان دكتر مجتبي منصوري در مورد احساسات خودشان نسبت به سالياني كه در عرصه آموزش فعاليت داشتند صحبت نمودند و از همه همكاران دانشگاه، بالاخص اساتيد دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر كه اين مراسم را به پاسداشت اين استاد عزيز تهيه ديدند، تقدير نموده و براي همكاران از بارگاه ايزد منان آرزوي توفيق و سلامتي كرد و مراسم با اهداي هدايا و لوح هاي تقدير به ايشان، كه توسط اساتيد دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر، گروه كامپيوتر و دانشجويان فراهم شده بود، به پايان رسيد.

تاریخ:
08:34 - 1399/12/13
تعداد بازدید:
355
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal