متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.
اطلاعيه 6 (مقطع كارشناسي): زمان بندي ثبت نام غيرحضوري در سامانه آموزشي دانشگاه
اطلاعيه 6 (مقطع كارشناسي): زمان بندي ثبت نام غيرحضوري در سامانه آموزشي دانشگاه
اطلاعيه 6 (مقطع كارشناسي): زمان بندي ثبت نام غيرحضوري در سامانه آموزشي دانشگاه

ضمن تبريك قبولي به دانشجويان گرامي در دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل، ثبت نام در دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل طبق توضيحات زير انجام خواهد شد.

ثبت نام غيرحضوري از روز دوشنبه 12 آبان 99 تا پنجشنبه 15 آبان 99 از طريق سامانه آموزشي دانشگاه به آدرس https://golestan.nit.ac.ir مي باشد.
 • نحوه ورود به سامانه
  • براي ورود به سايت نياز به شناسه كاربري و رمز عبور داريد. براي شناسه كاربري nit991 را تايپ كرده و در ادامه شماره كاربري خود را تايپ كنيد. به عنوان مثال اگر شماره داوطلبي شما 1131761 مي باشد. شناسه كاربري nit9911131761 خواهد بود. و شماره ملي خود را به عنوان رمز عبور وارد نماييد.
 • نكات ثبت نام:
  • كليه مراحل ثبت نام غيرحضوري مي باشد. لطفا از مراجعه حضوري به دانشگاه خودداري نماييد.
  • قبل از ثبت نام حتما در سايت آموزش و پرورش در آدرس https://emt.medu.ir مشخصات خود را وارد نموده و كد پيگيري استعلام مدارك ديپلم و پيش دانشگاهي خود را نزد خود نگهداريد و حين ثبت نام در سامانه گلستان دانشگاه در فيلد مورد نظر وارد نماييد.
  • قبل از ثبت نام بايد پرسشنامه فرهنگي، اجتماعي وزارت علوم در آدرس http://smauni.ir/?page_id=1311 را تكميل نماييد
  • كليه مدارك و تعهداتي را كه حين ثبت نام از سامانه آموزشي دريافت مي كنيد و همچنين مداركي كه در سامانه بارگذاري مي كنيد را جهت تحويل به دانشگاه نزد خود نگهداريد. نحوه تحويل مدارك فيزيكي به دانشگاه در روزهاي آتي اعلام خواهد شد.
  • بعد از بارگذاري مدارك و مشخصات خود در سامانه بايد منتظر باشيد تا كارشناسان دانشگاه مدارك را حداكثر تا 24 ساعت بعد بررسي و در سامانه تاييد نمايند. بنابراين صبور باشيد.
  • كليه كلاس هاي دانشگاه و امتحانات پايان ترم در اين نيمسال به صورت آنلاين خواهد بود و به هيچ يك از دانشجويان در اين نيمسال خوابگاه تعلق نخواهد گرفت.
  • در اولين ورود به سامانه آموزشي دانشگاه، پردازشي ظاهر مي شود كه بايد در آن شماره موبايل خود را ثبت و تاييد نماييد. كليه پيام هاي دانشگاه به اين شماره موبايل ارسال خواهد شد. بنابراين شماره موبايلي صحيح و در دسترس ثبت نماييد.
  • در صورتي كه چندين بار پشت سر هم وارد سامانه شده و خارج شويد، براي ورود به سامانه با خطاي "شما بيش از حد مجاز وارد سيستم شده ايد" مواجه خواهيد شد. جهت رفع اين مشكل كليه مرورگرهاي خود را بسته و مجدد يك مرورگر را باز كنيد. هنگام تايپ شناسه كاربري، گزينه تنظيمات كه در قسمت پايين و سمت راست شناسه كاربري قرار دارد را فعال كرده و سپس وارد سامانه شويد.
  • در كانال @NITPaziresh99 كليه اطلاعيه هاي ثبت نام قابل مشاهده مي باشد و ميتوانيد مسائل خود را پيگيري نماييد. سريعترين راه ممكن براي حل مشكل شما و خطاهاي پيش آمده حين ثبت نام از طريق پيغام به مديران اين كانال مي باشد. كارشناسان ما هر چه سريعتر به سوالات شما پاسخ خواهند داد.
  • در صورت بروز خطا حين ثبت نام، ميتوانيد با شماره تلفن هاي 01135501215 و 01135501227 و 01135501225 و 01135501231 از ساعت 8 الي 14:30 روزهاي كاري تماس بگيريد.
 • تصوير كليه مدارك زير را تهيه كرده و در سامانه آموزشي گلستان دانشگاه در مرحله "ارسال فايل مدارك" بارگذاري نماييد: جهت ثبت نام سريع و صحيح خود تصوير كليه مدارك زير را طبق فايل راهنماي مقابل تهيه كنيد: فايل راهنما
  1. تصوير عكس پرسنلي
  2. تصوير مدرك موقت ديپلم داراي مهر و امضاي مدير آموزشگاه
  3. تصوير مدرك موقت پيش دانشگاهي داراي مهر و امضاي مدير آموزشگاه(براي دانش آموزاني كه نظام 6-3-3 نبوده اند)
  4. تصوير ريزنمرات ديپلم داراي مهر و امضاي مدير آموزشگاه
  5. تصوير ريزنمرات پيش دانشگاهي داراي مهر و امضاي مدير آموزشگاه (براي دانش آموزاني كه نظام 6-3-3 نبوده اند)
  6. تصوير كليه صفحات شناسنامه (حتما كليه صفحات شناسنامه بارگذاري شود)
  7. تصوير پشت و روي كارت ملي
  8. تصوير مدرك نظام وظيفه براي كساني كه داراي كارت پايان خدمت يا كارت معافيت دائم مي باشند
  9. دانشجوياني كه قبل از اين در دانشگاه ديگري تحصيل مي كرده اند، تصوير حكم انصراف يا اخراج از دانشگاه قبلي و همچنين مدرك ابطال معافيت تحصيلي كه از دانشگاه قبلي دريافت نمودند.
 • علاوه بر مداركي كه در بالا ذكر شد و بايد در سامانه آموزشي بارگذاري نماييد، دانشجويان بايد مدارك زير را نزد خود نگهداشته و طبق روشي كه در روزهاي آتي اطلاع رساني خواهد شد به دانشگاه تحويل دهند.
  1. اصل كليه مداركي كه در سامانه بارگذاري كرديد را براي تحويل به دانشگاه نزد خود نگهداريد
  2. سه قطعه عكس پرسنلي 3*4
  3. كليه مداركي كه حين ثبت نام در مرحله "چاپ فرم(هاي) اخذ تعهد" از سامانه دريافت مي كنيد.
  4. كليه مداركي كه حين ثبت نام در مرحله "دريافت فرم(هاي) مورد نياز" از سامانه دريافت مي كنيد.
  5. بعد از تكميل فرآيند ثبت نام، كليه سوابق تحصيلي دانش آموزان در مقطع متوسطه و پيش دانشگاهي با اطلاعات مندرج در سايت سنجش بررسي خواهد شد و در صورت مغايرت اعلام خواهد شد. لذا لازم است كليه دانشجويان فرم هاي تعهد تناقض در سوابق ديپلم و پيش دانشگاهي را كه از سامانه دريافت ميكنند نزد خود نگهدارند. نحوه تحويل بعدا اطلاع رساني خواهد شد.
نمونه تصوير مراحل ثبت نام براي دانشجوي خانم در سامانه آموزشي گلستان دانشگاه
 
تاریخ:
22:37 - 1399/08/11
تعداد بازدید:
7707
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal