متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.
بيانيه بسيج اساتيد دانشگاه نوشيرواني بابل در موردمحكوم نمودن اين اقدام نابخردانه رئيس جمهور فرانسه
بيانيه بسيج اساتيد دانشگاه نوشيرواني بابل در موردمحكوم نمودن اين اقدام نابخردانه رئيس جمهور فرانسه
بسم الله الرحمن الرحيم
لَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَفْسَكَ أَلَّا يَكُونُوا مُؤْمِنِينَ(شعرء 3) إِنْ نَشَأْ نُنَزِّلْ عَلَيْهِمْ مِنَ السَّمَاءِ آيَةً فَظَلَّتْ أَعْنَاقُهُمْ لَهَا خَاضِعِينَ(4)وَمَا يَأْتِيهِمْ مِنْ ذِكْرٍ مِنَ الرَّحْمَٰنِ مُحْدَثٍ إِلَّا كَانُوا عَنْهُ مُعْرِضِينَ(5)فَقَدْ كَذَّبُوا فَسَيَأْتِيهِمْ أَنْبَاءُ مَا كَانُوا بِهِ يَسْتَهْزِئُونَ(6)
(اي رسول ما)؛
گويي ميخواهي جان خود را از شدّت اندوه از دست دهي بخاطر اينكه آنها ايمان نميآورند!
اگر ما اراده كنيم، از آسمان بر آنان آيهاي نازل ميكنيم كه گردنهايشان در برابر آن خاضع گردد!
و هيچ ذكر تازهاي از سوي خداوند مهربان براي آنها نميآيد مگر اينكه از آن رويگردان ميشوند!
همانا اين كافران آيات خدا را تكذيب كردند و به زودي خبر آنچه بدان استهزاء ميكنند به آنان خواهد رسيد.
-----------------------
مكرون حليه گر و مكار، بار ديگر به بهانه دفاع از آزادي بيان، از اهانت به ساحت مقدس پيامبر رحمت(ص) حمايت كرد و گفت كه از موضعش در اين زمينه عقبنشيني نخواهد كرد.همه عقلاي عالم مي دانند كه اگر كسي از كار اشتباهش عذر خواهي نكند و بر اشتباهش پافشاري كند، اين كار از نشانه هاي جنون است. اگر چه به خوبي مي دانيم ، امروز كه ليبراليسم به پايان خط رسيده است و طرفدارانش در منجلاب فساد و تباهي برآمده از آن در حال غرق شدن هستند، براي آنان سخن از اخلاق و انسانيت گفتن بي فايده است. ولي مكرون و هم پياله هاي او بدانند كه با انجام اين عمل نابخردانه،كه با هيچ كدام از اصول اخلاقي و انساني سازگار نيست، در ميان ملتهاي دنيا منفورتر شده اند.اين اهانت و حمايت از آن، نشانه رشد اسلام گرايي و عقلانيت شيعي در فرانسه و ساير كشورهاي اروپايي است كه او از آن سخت وحشت دارد.
آيا اين آزادي بيان است كه توهين به ساحت مقدس پيامبر مهرباني ها (ص) مجاز و مورد حمايت واقع شود ولي انتقاد از جنايات رژيم كودك كش صهيونيستي غيرمجاز و شديدترين عواقب را به دنبال داشته باشد؟ آيا اين آزادي بيان است كه توهين به ساحت مقدس پيامبر خوبي ها(ص)مجاز و حمايت شود ولي پرداختن به هولوكاست ممنوع؟ پس كجايند مدعيان حقوق بشر؟
بسيج اساتيد دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل ضمن محكوم نمودن اين اقدام نابخردانه رئيس جمهور فرانسه و توصيه به ايشان مبني بر مطالعه تاريخ اسلام، از اساتيد گرانقدر، مديران محترم دانشگاه، دانشجويان عزيز و آزاديخواهان جهان مي خواهد از طرق مختلف با اعلام انزجار نسبت به اين حركت سخيف، سكوت نكرده و آرام نگيرند. همچنين قاطعانه از دولت فرانسه مي خواهد كه بازي خطرناك توهين به پيامبر اسلام(ص) را كنار بگذارد و بيشتر از اين خود را مفتضح نكند.
و السلام علي من التبع الهدي
كانون بسيج اساتيد دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
تاریخ:
15:31 - 1399/08/13
تعداد بازدید:
5
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal