دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
نشست معاون ستاد امربه معروف ونهي ازمنكر استان مازندران با رييس دانشگاه
نشست معاون ستاد امربه معروف ونهي ازمنكر استان مازندران با رييس دانشگاه
به گزارش روابط عمومي، نشست معاون ستاد امربه معروف ونهي از منكر استان مازندران با دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني در دفتر رياست برگزارگرديد.

به گزارش روابط عمومي، نشست معاون ستاد امربه معروف ونهي از منكر استان مازندران با دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني در دفتر رياست برگزارگرديد.

در ابتداي اين نشست سرهنگ اميري معاون ستاد ضمن  تشكر قدر داني از رياست دانشگاه گفت: امر به معروف و نهي از منكر به عنوان يك واجب فراموش شده در حال حاضر در كشور از زماني جايگاه سازماني و قانوني ويژه اي برخوردار شد كه رهبر معظم انقلاب در سفر خود به مشهد در سال 1394 به اين امر مهم اشاره كردند و بهترين اماكني كه مي توانند در زمينه ي امر به معروف و نهي از منكر تاثير گذار باشند مراكز آموزشي مي باشد و ستاد براي چنين مراكزي برنامه ريزي هاي خاصي انجام داده كه يك حداقل هايي در زمينه امر به معروف و نهي از منكر بايد انجام گيرد.

دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني  ضمن خوش آمد گويي گفت : در اماكن آموزشي و مخصوصا دانشگاهي براي تاثير گذاري در اذهان دانشجويان بايد برنامه هايي مدون داشت همچنين بايد شيوه هايي با محتواي بهتر و مناسب تر انتخاب نمود و موازي كاري هاي كانون ها و ستاد هاي فعال در اين حوزه حذف و به جاي آن تجميع شوند.

ايشان افزودند : تمام سيستم دانشگاه علاقه مند است كه در راستاي امر به معروف و نهي از منكر فعاليت كند ولي به برنامه جامعي نياز دارد و تا زماني كه مشكلات رفاهي، اجتماعي و فرهنگي دانشجويان حل نشود اين برنامه ها به جايي نخواهند رسيد.

حجت الاسلام و المسلمين رمضاني معاون نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه گفت : در فضاي دانشگاه معروف و منكر را تعريف كنيم سپس برنامه ريزي كنيم و آنها را الويت بندي كنيم . برنامه حجاب بايد به نحوي باشد كه حجاب ضعيفي دارند ،براي مثال اگر همايش بگذاريم دختران با حجاب شركت مي كنند كه فايده اي ندارد .مسئله مهم اين است كه اگر ما توسري بچه ها را درست كنيم ، روسري آنها هم درست مي شود.

 
تاریخ:
12:07 - 1397/08/14
تعداد بازدید:
226
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
اطلاعات تماس
نشانی: مازندران، بابل، خیابان شریعتی، دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
پست الکترونیکی: pr@nit.ac.ir
تلفن: ۴-۰۱۱۳۲۳۳۲۰۷۱ مرکز تلفن دانشگاه
دورنگار: ۰۱۱۳۲۳۳۴۲۰۱
کد پستی: ۷۱۱۶۷-۴۷۱۴۸
صندوق پستی: 484


کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal