دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۱ اسفند
برگزاري مراسم توديع و معارفه مدير پژوهشي دانشگاه
برگزاري مراسم توديع و معارفه مدير پژوهشي دانشگاه
برگزاري مراسم توديع و معارفه مدير پژوهشي دانشگاه
به گزارش روابط عمومي، مراسم توديع و معارفه مدير پژوهشي دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل با حضور رياست دانشگاه، قائم مقام رييس ، معاون پژوهش و فناوري و تعدادي از مديران و كاركنان اين حوزه برگزار شد.
دكتر جواد واثقي اميري رييس دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل در اين مراسم با عرض خيرمقدم و تسليت ايام شهات حضرت فاطمه(س ) از زحمات و فعاليت هاي دكتر حسيني پور در مدت تصدي مديريت پژوهشي دانشگاه تشكر و قدرداني نمود و گفت: انجام امور اجرايي در كنار فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي باعث افتخار است و به عنوان يك وظيفه بايد به آن نگاه داشت و استقبال نمود.
وي ضمن بيان اين كه دانشگاه خانه دوم ما است افزود: تا دانشگاه هست فعاليت ها ادامه دارد و همه مكلف اند در جايي كه امكان ياري دارند كمك نمايند و هر كس به دانشگاه خدمت كند در اصل به كل مجموعه و از جمله به خودش خدمت نموده است.
دكتر واثقي اميري همچنين از حسن استقبال و پذيرش مسئوليت دكتر سروري تشكر و قدرداني نمود و اظهار داشت: ايشان همچنين فعاليت هاي مؤثري را در راستاي مبارزه با ويروس كرونا انجام داده اند و اميدوارم با پيگيري هاي مستمر و جدي در پيشبرد اهداف و رويكردهاي وزارت علوم و دانشگاه موفق باشند.
در ادامه دكتر فرهادي معاون پژوهش و فناوري از زحمات مؤثر دكتر حسيني پور در دستيابي به توفيقات ارزشمند پژوهشي دانشگاه در سال هاي اخير تشكر و قدرداني نمود و افزود: ايشان فردي با خصوصيات اخلاقي نيكو و روحيه همكاري بالا هستند و همچنين از دكتر سروري به جهت قبول مسئوليت تشكر كرد و گفت: ايشان نيرويي جوان، دقيق، منضبط و با برنامه هستند. براي رسيدن به هدف همه بايد ياري كنند و اميدواريم با حركت هاي جديد و افكار جديد شاهد نتايج درخشان براي دانشگاه باشيم.
در دامه دكتر حسيني پور از زحمات همكاران تشكر و قدرداني نمود و دكتر سروري نيز از حسن اعتماد رياست دانشگاه تشكر نمود.
گفتني است اين مراسم با قدرداني از زحمات دكتر حسيني پور و اعطاي حكم به دكتر سروري به پايان رسيد.
 
تاریخ:
13:16 - 1399/10/29
تعداد بازدید:
261
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by DorsaPortal