متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.
قابل توجه داوطلبان ورود به مرحله مصاحبه آزمون دكتري سال 99
قابل توجه داوطلبان ورود به مرحله مصاحبه آزمون دكتري سال 99


داوطلبان آزمون نيمه متمركز دكتري سال 99 براي اطلاع از چگونگي ثبت نام ورود به مرحله مصاحبه، زمانبندي مصاحبه همچنين مدارك مورد نياز به اطلاعيه  پيوست مراجعه نمايند.
 

  توجه: داوطلبين محترم لازم است تا قبل از مراجعه در روز مصاحبه، مجددا به اطلاعيه جدول زمان بندي و ساير موارد مراجعه نمايند و از هرگونه تغييرات احتمالي مطلع گردند.
 
ثبت نام از داوطلبان براي مرحله مصاحبه، بصورت الكترونيكي و از طريق سيستم آموزشي گلستان ميباشد.     http://golestan.nit.ac.ir
براي ورود به سيستم آموزشي گلستان در صورت استفاده از مرورگر  Internet Explorer ، نسخه 11 و بالاتر استفاده گردد.
طريقه ورود به سيستم: 
شناسه كاربري: شماره داوطلبي + 02800
گذرواژه: شماره ملي داوطلب به طور كامل
به طور مثال: داوطلبي با شماره داوطلبي 23456 ، با شناسه كاربري 0280023456 و گذرواژه كد ملي خود با تمامي صفرها وارد مي گردد.
 
شروع ثبت نام بر روي سايت گلستان: از 99/06/26مي توانند تا 2 روز مانده به تاريخ مصاحبه خود نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.( در صورت تأخير در دريافت فايل اسامي داوطلبين از سازمان سنجش اين تاريخ به تعويق خواهد افتاد)
 
داوطلبان گرامي توجه نمايند كه در پايان ثبت نام اينترنتي آزمون، حتما نسبت به چاپ گواهي ثبت نام غير حضوري آزمون از طريق سيستم گلستان اقدام نمايند.
 
Upload فرم اعلام مشخصات فردي و سوابق آموزشي، پژوهشي در زمان ثبت نام الكترونيكي الزامي بوده و لازم ميباشد تا داوطلبان نسخه word فايل را از اين صفحه دريافت و پس از تكميل فرم(به صورت تايپي)، فايل با فرمت PDF را در سيستم گلستان بارگذاري نمايند. تاكيد ميگردد از تكميل فرم به صورت دست نويس جدا" خودداري گردد./


 
-->
تاریخ:
12:55 - 1399/06/24
تعداد بازدید:
4633
منبع:
این خبر را به اشتراک بگذارید

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal