متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.

 

طرح میزبانی از دانشجویان ارشد و دکتری در پژوهشگاه صنعت نفت
 

به استحضار می­رساند طرح ملی میزبانی پژوهشگاه صنعت نفت از پایان نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان کشور به منظور بهره­مندی از تحقیقات دانشگاهی در حل مشکلات اساسی صنعت نفت و گاز و تکمیل زنجیره توسعه و تجاری سازی فناوری­های نوین و کاربردی در مرحله اجرا قرار گرفته است. هدف این طرح سوق­دهی نخبگان دانشگاهی به تشکیل هسته­های فناور در مسیر خلق ارزشی پایدار می­باشد. در این طرح علاوه بر اختصاص بودجه­ای مشخص برای پوشش هزینه انجام تحقیقات دانشگاهی، امکان بهره­گیری از ظرفیت­ای سخت­افزاری، دانشی، کارگاهی و آزمایشگاهی پژوهشگاه صنعت نفت به منظور خدمت­رسانی به بدنه علمی کشور فراهم گردیده است.

همچنین در این طح علاوه بر رشته­های اصلی صنعت نفت و گاز، موضوعات میان رشته­ای مرتبط مانند فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی جهت توسعه راهکارهایی نوآورانه و خلاقانه در مسیر رفع چالش­ها و مشکلات صنعت نفت و گاز به عنوان یک راهبرد اصلی مدنظر می­باشد.

در پایان شتابدهنده دانش بنیان آی­تک به عنوان کارگزار این طرح ملی معرفی می­گردد جزئیات بیشتر و فرایند ثبت­نام در وب سایت پژوهشگاه به آدرس (www.RIPI.IR) تشریح گردیده است. همچنین به پیوست بروشور این طرح خدمتتان تقدیم می­شود.

.امید است اجرای این طرح موجب توسعه همکاری­های هرچه بیشتر دانشگاه با پژوهشگاه صنعت نفت گردد.
 
 
۲ پیوست 
 
تاریخ به روزرسانی: 1399/11/29
تعداد بازدید: 0
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal