متاسفانه در مرورگر شما جاوا اسکریپت غیرفعال است برای مشاهده درست صفحه جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال نمایید.
از این لینک می توانید نحوه فعال کردن جاوا اسکریپت مرورگر خود را ببینید.
معرفی مرکز

یکی از وظایف مهم دانشگاه ­ها، توانمندسازی اقشار مختلف جامعه به ویژه دانشجویان و فارغ‌التحصیلان مراکز آموزش عالی در زمینه افزایش توانایی‌های تخصصی-کاربردی رشته تحصیلی و همچنین رفع نیازها و پاسخگوی درخواست‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور به­منظور ارائه آموزش‌های حرفه‌ای کاربردی به آنان است. با توجه به محدودیت ظرفیت‌های موجود در سیستم رسمی آموزشی، ایجاد و توسعه و تنوع جریان‌های متنوع آموزش‌های عمومی و تخصصی به صورت غیررسمی در دانشگاه امری ضروری است که این مهم در ساختار «آموزش‌های آزاد» صورت می‌پذیرد.

آموزش‌های آزاد با هدف ارتقا سطح علمی و توان تخصصی منابع انسانی کشور انجام می‌شود. چنین آموزش‌هایی با تکیه بر اساتید، مشاوران و نیروهای مجرب و همچنین امکانات و تجهیزات آموزشی مناسب و با در نظر گرفتن نیازهای واقعی صنعت کشور، برای ارائه آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای و رفع نیاز تخصصی دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها، کارشناسان، متخصصین و مدیران سازمان‌ها و صنایع کشور بنا نهاده می‌گردد.

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به منظور تأمین نیازهای آموزشی كاربردی جامعه كه متناسب با پیشرفت‌های به‌روز علم و فناوری است، اقدام به استقرار مجموعه‌ای نظام‌مند تحت عنوان گروه آموزش‌های آزاد و مجازی نموده ‌است كه متولی اصلی برگزاری آموزش‌های عالی آزاد و مجازی در دانشگاه می‌باشد.

گروه آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه صنعتي نوشیروانی بابل باهدف ايجاد دوره‌های آموزشي كه تکمیل‌کننده دوره‌های آموزشي كلاسيك می‌باشد و به عنوان يكي از زیرمجموعه‌های معاونت آموزشي دانشگاه با توجه به دارا بودن توان علمي بالا و امكانات مناسب، همگام با توسعه و كاربرد فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات با بهره‌گیری از اعضاي هيات علمي دانشگاه و كارشناسان مجرب و همچنين فراهم نمودن محيطي مناسب به همراه كليه تجهيزات آموزشي اقدام به برطرف نمودن نيازها و به ­روز كردن سازمان ­ها، شرکت­ ها و واحدهای صنعتی می‌نماید.

تاریخ به روزرسانی: 1398/09/23
تعداد بازدید: 0
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل میباشد.
Powered by
Powered by DorsaPortal